ברצוני להמליץ על עו”ד דוד גולן היקר על שהוציא אותי מאפילה לאורה והשיב את החיוך על פני. הגעתי לדוד דרך חבר טוב שהיה מעורב בתאונת דרכים ואשר יצא זכאי לחלוטין בבית המשפט. דוד היה עוגן הצלה עבורי בזמן שחשבתי שהכול אבוד. לפי זמן לא רב, עצר אותי קצין משפטרה בגין חשד לנהיגה תחת אלכוהול. לצערי, נכשלתי בבדיקת הינשוף והקצין החליט לפסול את הרישיון נהיגה שלי למשך 30 יום. אני חייב לציין כי אני תלוי בנהיגה לפרנסתי היום יומית, ולכן 30 יום עבורי משמעותו אי קבלת משכורת למשך חודש שלם. למזלי, פניתי די מהר לדוד גולן והוא עזר לי לצאת מהתסבוכת.

הליווי האישי שקיבלתי מדוד היה פירסט קלאס. האמפטיה שהוא רכש כלפי וסבלנותו הרבה עזרו לי להירגע ולקחת את הדברים בפרופורציה הנכונה. דוד גולן הרגיע אותי, הסביר לי על כל התהליך שאני עומד לעבור בבית המשפט והנחה אותי לגבי הדברים שאני צריך להגיד לשופט. גם בבית המשפט עצמו ייצג אותי דוד במקצועיות שרואים רק בסרטים אמריקאים, מקצועיות שבסופו של דבר הובילה לביטול שלילת רישיון שלי.

בזכות דוד גולן, לא רק שיצאתי זכאי מבית המשפט, אלא גם למדתי רבות על ההתנהלות המשפטית במדינת ישראל. עכשיו אני יודע שתמיד יש לי למי לפנות כדי לקבל עזרה משפטית מקצועית, וממליץ גם לאחיי הנהגים: גם אם עצרו אתכם בגלל עבירת תנועה ושללו את רישיונכם, אין סיבה להתייאש. יש לכם את הזכות לקבל ייעוץ משפטי מקצועי.

אז תודה לך דוד גולן,

בברכה,

אבי